Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула путівку до 1/4 фіналу Wimbledon 2023 року, обігравши колишню першу ракетку світу білоруску Вікторію Азаренко (№20 WTA).

Поєдинок завершився з рахунком 6:2, 4:6, 6:7 (9:11). Тенісистки провели на корті 2 години і 49 хвилин. Долю вирішального сету визначив тайбрейк, у якому перемогла українка.

У післяматчевому інтерв’ю Еліна розповіла, що своєю перемогою хотіла принести радість українським фанатам.

“Після народження доньки це другий найщасливіший момент у моєму житті. Я просто думала, що моя країна переживає важкі часи. В Україні багато людей вболіває за мене, а я граю тут, перед вами. Я знаю, наскільки для них важливий кожен момент, коли можна поділитися радістю.

Сьогодні був один із матчів, коли потрібно пройти через усе. Не можу скаржитися, тому просто боролася за кожне очко, і врешті-решт, виграла матч”, – сказала Еліна.